fbpx

We are Brectus

kjetil i brectus skjorte uten bakgrunn

Kjetil Clemetsen
Key Account Manager

Telefon: +47 90 71 46 55
E-post: kjetil@brectus.com

Ansatte: Thomas

Thomas Måwe
Key Account Manager

Telefon: +47 97 33 77 60
E-post: thomas@brectus.com

Ansatte: Petter

Petter Wik
Key Account Manager

Telefon: +47 91 53 55 76
E-post: petter@brectus.com

Nina Evensen Brectus

Nina Evensen
Salgs- og markedskoordinator

Telefon: +47 48 38 48 67
E-post: nina@brectus.com

Ansatte: Heidi

Heidi Hoen
Daglig leder

Telefon: +47 48 39 67 80
E-post: heidi@brectus.com

Magnus Veiby kontor og administrasjons lærling brectus norway as

Magnus Veiby
Kontor og administrasjons-lærling

Telefon: +47 21 45 64 00
E-post: 
magnus@brectus.com

Jack Vergeman Brectus

Jack Vergeman
Grafisk Designer

Telefon: +47 21 45 64 00
E-post: jack@brectus.com

Ansatte: Sebastian

Sebastian Gola
Grafisk Designer

Telefon: +47 91 24 17 17
E-post: sebastian@brectus.com

Mary Kirkeby Brectus

Mary W. Kirkeby
Mediegrafiker-lærling

Telefon: +47 48 39 84 13
E-post: mary@brectus.com

Robert Tataryn Brectus

Robert Tataryn
Produksjonssjef

Telefon: +47 48 39 84 91
E-post: robert@brectus.no

Marcin Mamcarz Brectus

Marcin Mamcarz
Produksjon

Telefon: +47 48 39 84 91
E-post: marcin@brectus.no

Lukasz

Lukasz Urbanowski
Produksjon

Telefon: +47 48 39 84 91
E-post: lukasz@brectus.no

Tomasz Fugiel

Tomasz Fugiel
Produksjon

Telefon: +47 48 39 84 91
E-post: tomasz@brectus.no

Banner materiale

*B1: Brannhemmende

MALER

Banner konfeksjonering

Beachflagg Tilbehør

Send Order

Fields marked with * is required.

Send Enquiry

Fields marked with * are required